Rádi poskytneme bližší informace vč. ukázek projektů.
Pokud máte zájem o bližší informace, budeme se Vám věnovat.
ČR: tel. 775 984 399
Email: jaroslav.duspiva@access-cz.com
 SR: tel. +421 911 138 777
Email: radovan.ocsovay@accessassessment.com

tlacitko

Naše hodnoty

Porozumění

Jen důkladným porozuměním záměrům klienta, jeho potřebám a okolnostem na trhu můžeme doporučit nejúčinnější, na míru šité řešení jeho situace.

Profesionalita

Používáme nástroje s vysokou validitou, spolehlivostí a relevantností pro pracovní prostředí. Používáme je zodpovědně, srozumitelně, s maximální snahou využít jejich potenciál a v souladu s naším etickým kodexem a platnou legislativou.

Trvalé vztahy

S klienty budujeme vztahy přinášející dlouhodobý přínos oběma stranám, neorientujeme se na krátkodobý zisk. Vždy se snažíme poskytnout klientovi něco navíc.

Příjemná atmosféra

Snažíme se o to, aby spolupráce s námi přinesla klientovi nejen výsledky, ale aby se při práci i trochu bavil a práce byla pro něj příjemným zážitkem.

Aktuality

Dá se zrušit proces hodnocení výkonu?

V poslední době občas narazíme na to, že některá společnost zrušila proces hodnocení výkonu...

Více informací

Jak nepřijít o kvalifikované zaměstance?

Nedávno jsem při cestě ze zahraničí seděl v letadle vedle dvou Angličanů. Ne, že bych měl ve zvyku poslouchat cizí rozhovory, ale znáte to, místa v letadle v ekonomické třídě...

Více informací

Návod na přísun kvalitních kandidátů

Určitě jste už mnohokrát slyšeli, že vyspělé společnosti často používají v HR oblasti metody moderního marketingu. Rád bych níže uvedl návod, jak tyto metody...

Více informací