Rádi poskytneme bližší informace vč. ukázek projektů.
Pokud máte zájem o bližší informace, budeme se Vám věnovat.
ČR: tel. 775 984 399
Email: jaroslav.duspiva@access-cz.com
 SR: tel. +421 911 138 777
Email: radovan.ocsovay@accessassessment.com

tlacitko

Náš tým

Mgr. Radovan Ocsovay – Managing Partner

Mgr. Radovan OcsovayKonzultant v oblasti řízení lidského kapitálu se specializací na objektivní hodnocení a rozvoj zaměstnanců. Absolvent Univerzity Komenského v Bratislavě, obor sociální práce, specializace psychoterapie, s více než 300 hodinami sociálně-psychologického tréninku. Více než 15 let zkušeností v oblastech Náboru a Výběru, Adaptace nových pracovníků, Řízení výkonu a Talentů ve významných mezinárodních společnostech. 6 let na vedoucích pozicích a 2 roky jako člen vedení a dozorčí rady (Neumann International, Softec, SABMiller - Pivovar Šariš, Plzeňský Prazdroj). Více než 6 let zkušeností jako trenér v oblasti Řízení výkonu a Talentů. Je certifikovaným hodnotitelem CEB SHL v pracovním hodnocení a Assessment/Development centrech s mezinárodním povolením.

Mgr. Ivana Tóthová

Mgr. Ivana TóthováTrénér v oblasti efektivní komunikace, práce v týmu a manažerských dovedností; konzultant v oblasti objektivního hodnocení a alternativních cest prevence konfliktů. Absolventka Univerzity Komenského v Bratislavě, obor sociální práce, specializace psychoterapie. Absolvovala více než 300 hodin sociálně-psychologického tréninku. Má více než 7 let zkušeností jako trenér a projektový manažer v Mezinárodním centru prevence konfliktů a řešení - Partners for Democratic Change Slovakia. Absolvovala pětileté certifikované postgraduální studium psychoanalýzy na pražském Psychoanalytickém Institutu. Je certifikovaným hodnotitelem CEB SHL v pracovním hodnocení a Assessment/Development centrech s mezinárodním povolením.

Mgr. Lucie Vyoralová

Mgr. Lucie VyoralováKonzultant s několikaletými zkušenostmi v oblasti objektivního hodnocení a rozvoje. Spolupracovala na realizaci tuzemských i zahraničních projektů. Absolventka Zdravotně sociální fakulty JČU v Českých Budějovicích – studijní program Sociální práce. Úspěšně absolvovala certifikované kurzy Krizové intervence a Mediace.

 

 

Při mezinárodních projektech spolupracujeme s kolegy z naší sesterské společnosti Access Assessment Hungary Kft.:

Sandor Klein

Sandor KleinSenior konzultant v oblasti objektivního hodnocení a rozvoje, profesor na několika renomovaných univerzitách v Maďarsku, autor několika odborných publikací z oblasti psychologie. Absolvent Eötvös Loránd University (ELTE), Budapest v oboru psychologie, kde získal také titul Ph. D. Jeden ze zakladatelů společnosti CEB SHL Hungary Kft. a Access Assessment Hungary Kft. Pracoval na mnohých projektech velké mezinárodní společnosti v oblasti objektivního hodnocení a rozvoje. Hovoří plynně maďarsky, anglicky a německy.

Gábor Selmeci

Gábor SelmeciSenior konzultant, absolvent Eötvös Loránd University (ELTE), Budapest v oboru psychologie, českého jazyka a literatury. Od roku 1997 spolupracoval se společností CEB SHL jako externí konzultant. Pracoval i jako tlumočník a překladatel z a do českého jazyka. Realizoval velké množství hodnocení středního a vyššího managementu v zemích střední a Východní Evropy, zvláště v České a Slovenské republice a v Maďarsku. Účastnil se také mnoha mezinárodních Assessment a Development center jako pozorovatel a konzultant. Hrál důležitou roli při adaptaci psychometrických nástrojů a metod do českého a slovenského jazyka. Hovoří plynně anglicky, česky a maďarsky.

 

Aktuality

Dá se zrušit proces hodnocení výkonu?

V poslední době občas narazíme na to, že některá společnost zrušila proces hodnocení výkonu...

Více informací

Jak nepřijít o kvalifikované zaměstance?

Nedávno jsem při cestě ze zahraničí seděl v letadle vedle dvou Angličanů. Ne, že bych měl ve zvyku poslouchat cizí rozhovory, ale znáte to, místa v letadle v ekonomické třídě...

Více informací

Návod na přísun kvalitních kandidátů

Určitě jste už mnohokrát slyšeli, že vyspělé společnosti často používají v HR oblasti metody moderního marketingu. Rád bych níže uvedl návod, jak tyto metody...

Více informací