Rádi poskytneme bližší informace vč. ukázek projektů.
Pokud máte zájem o bližší informace, budeme se Vám věnovat.
ČR: tel. 775 984 399
Email: jaroslav.duspiva@access-cz.com
 SR: tel. +421 911 138 777
Email: radovan.ocsovay@accessassessment.com

tlacitko

Personální poradenství pro firmy

Potřebujete objektivní informace, které vám pomohou rozhodnout, kteří kandidáti uspějí na obsazované pozici?

 • Pomůžeme vám identifikovat vhodné kandidáty. Porovnáme schopnosti a osobnosti kandidátů s vašimi požadavky na pracovní pozici a vaší firemní kulturou. Pomůžeme vám přijmout ty nejvhodnější.
 • Díky použití efektivních nástrojů objektivního hodnocení zkrátíme dobu výběru zaměstnanců, snížíme náklady a zvýšíme úspěšnost výběru zaměstnanců
 • Dosáhneme toho správným nastavením procesu Náboru a Výběru zaměstnanců šitým na míru Vaší společnosti, ev. konzultací konkrétního problému.

Chtěli byste co nejrychleji využít potenciál nově přijatých pracovníků a zajistit jejich motivaci?

 • Nastavíme efektivní adaptaci nově přijatých zaměstnanců na společnost, pracovní tým a pracovní pozici a tím co nejrychlejší využití jejich potenciálu a jejich potřebnou motivaci. Popíšeme a zaškolíme ve všech krocích, které by měl učinit liniový manažer, přijatý zaměstnanec i HR pracovník.
 • Dosáhneme toho správným nastavením procesu Adaptace nových zaměstnanců šitým na míru Vaší společnosti, ev. konzultací konkrétního problému.

Potřebujete zvýšit účinnost vzdělávacích aktivit nebo nastavit moderní strategii vzdělávání?

 • Na základě strategie společnosti nebo aktuálních výzev vám pomůžeme systematicky rozvíjet vaše zaměstnance a efektivněji využít prostředků na vzdělávání a rozvoj.
 • Dosáhneme toho správným nastavením procesu Vzdělávání a rozvoje šitým na míru Vaší společnosti, ev. konzultací konkrétního problému.

Potřebujete zvýšit výkonnost vašich zaměstnanců?

 • Nastavením procesu Řízení výkonu šitým na míru Vaší společnosti, ev. poradenstvím v této oblasti, Vám pomůžeme dosáhnout optimální výkonnosti a motivace Vašich zaměstnanců. Výkon také ovlivníme prostřednictvím výběru vhodných kandidátů na pracovní pozice.

Potřebujete identifikovat talenty, udržet je, motivovat a zajistit jejich rozvoj? Potřebujete udržet úspěšné zaměstnance? Potřebujete provést organizační změny?

 • Pomocí segmentace potenciálu vašich zaměstnanců, identifikace největších talentů a doporučení jejich rozvojových aktivit vám pomůžeme dosáhnout motivace a rozvoje zaměstnanců, maximálního využití potenciálu zaměstnanců, zajištění nástupnictví a udržení důležitých dovedností a zkušeností ve vaší společnosti. V této oblasti máme dlouholeté a rozsáhlé zkušenosti. Pomůžeme vám také s úspěšným provedením organizačních či jiných změn.
 • Dosáhneme toho správným nastavením procesu Talent managementu šitým na míru Vaší společnosti, ev. konzultací konkrétního problému.

Máte vysokou fluktuaci nebo jste nuceni propouštět a chcete se o tyto zaměstnance adekvátně postarat?

 • Pomocí specifických analýz Vám pomůžeme pochopit důvody dobrovolných odchodů Vašich zaměstnanců, navrhovat a realizovat opatření vedoucí k optimalizaci míry odchodů a zacvičíme HR pracovníky, aby mohli tyto aktivity sami realizovat. Ev. zrealizujeme projekt outplacementu pro Vaše propouštěné zaměstnance tak, aby mohli najít vhodné uplatnění a odcházeli z Vaší společnosti bez pocitu křivdy.
 • Dosáhneme toho správným nastavením procesu Exit managementu (Řízení odchodů) šitým na míru Vaší společnosti, ev. konzultací konkrétního problému.

 

 

 

 

Aktuality

Dá se zrušit proces hodnocení výkonu?

V poslední době občas narazíme na to, že některá společnost zrušila proces hodnocení výkonu...

Více informací

Jak nepřijít o kvalifikované zaměstance?

Nedávno jsem při cestě ze zahraničí seděl v letadle vedle dvou Angličanů. Ne, že bych měl ve zvyku poslouchat cizí rozhovory, ale znáte to, místa v letadle v ekonomické třídě...

Více informací

Návod na přísun kvalitních kandidátů

Určitě jste už mnohokrát slyšeli, že vyspělé společnosti často používají v HR oblasti metody moderního marketingu. Rád bych níže uvedl návod, jak tyto metody...

Více informací