Rádi poskytneme bližší informace vč. ukázek projektů.
Pokud máte zájem o bližší informace, budeme se Vám věnovat.
ČR: tel. 775 984 399
Email: jaroslav.duspiva@access-cz.com
 SR: tel. +421 911 138 777
Email: radovan.ocsovay@accessassessment.com

tlacitko

Změna pracovního místa

Uvažujete o změně pracovního místa?

 • Po důkladné konzultaci s Vámi použijeme osobnostní dotazníky a/nebo testy a cvičení simulující praktické situace, abychom identifikovali Vaše silné a rozvojové stránky a typ a obor pracovního místa, který by nejvíce odpovídal Vaší osobnosti, zkušenostem a aspiracím.
 • Výstupy s Vámi prodiskutujeme a doporučíme směr Vaší další kariéry vč. konkrétních kroků, např. Vám pomůžeme se zpracováním životopisu, doporučíme vhodné personální agentury, na které se obrátit, ev. zprostředkujeme kontakt přímo s potenciálním zaměstnavatelem.

Nastoupili jste na novou pozici nebo do nové společnosti a chcete se co nejrychleji adaptovat?

 • Na základě podrobného poznání Vaší osobnosti, schopností a cílů, kultury a specifik nového zaměstnavatele a nejbližších kolegů, Vám poradíme, jaké kroky podniknout či naopak nepodniknout, abyste bezproblémově a co nejrychleji zapadli do kultury nového zaměstnavatele, jak navázat efektivní vztahy s kolegy kolem Vás a jak se co nejdříve zorientovat na nové pracovní pozici a začít dosahovat co nejlepších výsledků.

Chcete dále rozvíjet svoje schopnosti, dovednosti, osobnost a motivaci?

 • Pomůžeme Vám poznat úroveň Vašich schopností a dovedností v porovnání s normou manažerské populace v ČR, SR nebo v zahraničí.
 • Po úvodní konzultaci použijeme osobnostní dotazníky a/nebo testy a cvičení simulující praktické situace, abychom identifikovali Vaše silné a rozvojové stránky.
 • Výstupy s Vámi podrobně prodiskutujeme a doporučíme konkrétní cíle a kroky pro zajištění Vašeho dalšího rozvoje.

Chcete být považován/a za talent ve vaší společnosti?

 • Prodiskutujeme, jaká jsou kritéria pro identifikaci talentů obecně i ve Vaší společnosti.
 • Pomůžeme Vám zhodnotit Vaši současnou situaci v oblastech jednotlivých kritérií a na základě podrobného poznání Vaší osobnosti a schopností doporučíme konkrétní kroky, jak dosáhnout maxima Vašeho potenciálu a jak se prosadit v ostré konkurenci.

Chcete dosahovat maximálních výsledků maximálně efektivně?

 • Prodiskutujeme Váš styl práce, stanovování cílů a priorit, řízení času a zdrojů v kontextu situace ve Vaší společnosti.
 • Na základě závěrů naší diskuse a detailního poznání Vaší osobnosti doporučíme konkrétní kroky, jak dosáhnout maximálních výsledků s přiměřeným úsilím.

Probíhají okolo Vás organizační změny? Chcete jich využít ve svůj prospěch?

 • Poradíme Vám, jak „držet hlavu nad hladinou“, tj. jak změny identifikovat tak, aby Vás nepřekvapily, jak objektivně zhodnotit dopad změny na Vás, jak najít na změně pozitivní prvky a jak jich využít ve prospěch Váš i Vašeho zaměstnavatele, to vše v kontextu situace ve Vaší společnosti a Vaší osobnosti.

Jaké nástroje, kromě konzultace s námi, k tomu můžete použít?

 

Aktuality

Dá se zrušit proces hodnocení výkonu?

V poslední době občas narazíme na to, že některá společnost zrušila proces hodnocení výkonu...

Více informací

Jak nepřijít o kvalifikované zaměstance?

Nedávno jsem při cestě ze zahraničí seděl v letadle vedle dvou Angličanů. Ne, že bych měl ve zvyku poslouchat cizí rozhovory, ale znáte to, místa v letadle v ekonomické třídě...

Více informací

Návod na přísun kvalitních kandidátů

Určitě jste už mnohokrát slyšeli, že vyspělé společnosti často používají v HR oblasti metody moderního marketingu. Rád bych níže uvedl návod, jak tyto metody...

Více informací